Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

Science4Animals قصد دارد تا تحقیقات اولیه در مورد حیوانات خانگی را تامین کند

 بر اساس اطلاعات موجود در هلند Science4Animals (S4A) یک سازمان غیر انتفاعی است که منابع مالی را برای تحقیق در مورد حیوانات خانگی و سایر حیوانات تأمین می کند که هدف آن تولید دانش لازم برای تغذیه و نگهداری این حیوانات است. هدف S4A ایجاد دانش بنیادی در مورد سه گروه تمرکز حیوانات: equides، حیوانات همراه، حیوانات عجیب و غریب حیوانات خانگی و حیوانات باغ وحش است. نیازهای طبیعی این حیوانات به عنوان نقطه شروع به نظر می رسد. S4A همچنین مایل است از تحقیقات مقایسه ای حمایت کند چرا که تفاوت های این گروه های حیوانی و گونه های حیوانی در خارج از گروه های حیوانی متمرکز (از جمله انسان) ممکن است بینش های جدیدی را برای بهبود رفاه و سلامت حیوانات از طریق تغذیه فراهم کند. S4A به حفظ حیوانات سالم و ارتقای کیفیت زندگی حیوانات خانگی و دیگر حیوانات اختصاص یافته است.

تاریخچه Science4Animals

دیوید ون دورن، دکترا، S4A را آغاز کرد که در طول تحصیلاتش و حرفه ای در صنعت اسب و علم اسبها تلاش برای یافتن منابع مالی برای مطالعات مربوط به جنبه های اساسی تغذیه در ارتباط با فیزیولوژی، سلامت، عملکرد و رفاه را آغاز کرد. منابع مالی دولت به حمایت از پروژه های علمی اغلب برای حیوانات غیر تولید وجود ندارد. صنعت تغذیه و دامداری اغلب دارای منابع مالی محدود برای تحقیق است و بیشتر احتمال دارد که مطالعات مربوط به توسعه محصول و تحقیقات مربوط به بازاریابی را تامین کند. سخت است که منابع مالی برای پروژه های علمی مستقل که سوالات بنیادی را پاسخ می دهند و یا ابزارهای جدید را برای بهینه سازی تغذیه، سلامتی و سلامتی حیوانات نگهداری شده توسعه و اعتبار دهیم، پیدا کنیم. ایجاد دانش بنیادی به صنایع و متخصصان مرتبط با آن، معلمان و صاحبان حیوانات کمک خواهد کرد، اما مهم تر از آن حیوانات است.

همراه با یک گروه دیگر از متخصصان تغذیه حیوانات در هلند (پروفسور مارتین ورتگن، Tjalling Huisman و جک نایبورر، PhD) و متخصصان در دانشگاه (Francine Wartena) و یا مدیریت مالی (Jeroen Pauw)، S4A در روز جهانی حیوانات در S4A امیدوار است که با کمک و شبکه کارشناسان اختصاص داده شده، داوطلبان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از موسسات آموزشی مختلف هلند و بلژیک، موفقیت خود را به انجام رساند.

چه Science4Animals پژوهش سرمایه گذاری

S4A مایل به حمایت از هزینه های جیبی پروژه های علمی است که به سوالات اساسی پاسخ می دهند. به احتمال زیاد این پروژه های دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل است که ترجیحا توسط محققان S4A نظارت دارند. ناظرین می توانند محققان وابسته به دانشگاه باشند، همچنین دانشمندان یا کارشناسان که مستقل کار می کنند. علاقمندی دانشجویان هلند و بلژیک برای اجرای پروژه های علمی مربوط به علوفه، حیوانات خانگی، حیوانات عجیب و غریب حیوانات و حیوانات باغ وحش وجود دارد. به عنوان سرمایه گذاری زمان توسط دانشجو یا محقق تحت پوشش قرار می گیرد، این پروژه ها اغلب نیاز به حمایت نسبتا کمی برای هزینه های غیر جیب در پروژه (تجزیه و تحلیل، هزینه حمل و نقل، هزینه های مسکن حیوانات و مراقبت و پرورش، مواد، و غیره). ) S4A می تواند به پشتیبانی از این پروژه ها کمک کند و با پشتیبانی آن این پروژه ها را به سطح ایجاب می کند که اجازه انتشار آکادمیک را در قالب یک مقاله انتزاعی، پوستر یا مقاله علمی فراهم می کند.