Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

Previtep: گروه بزرگ دیگری وارد صحنه غذای حیوانات خانگی مکزیک می شوند

 در ماه سپتامبر ، Previtep 21 را برگزار کردخیابان نسخه ای از رویداد نامگذاری آن با نام Semana Previtep در شهر Tepatitlán ، Jalisco ، مکزیک. تپا - همانطور که افراد محلی از آن شهر می نامند - به همراه سایر شهرهای اطراف ، مقر چندین تولید کننده غذای حیوانات اهلی در مکزیک است.

Previtep یک گروه 40 ساله است که خدمات و محصولات خود را به صنایع غذایی حیوانات اهلی و صنایع خوراک دام از جمله ویتامین ها ، مواد افزودنی و پیشوندها ارائه می دهد. شرکت هایی که به تولید مواد اولیه و مواد اولیه توجه می کنند ، به طور فزاینده ای علاقه مند به ارائه اطلاعات به تولید کنندگان مواد غذایی حیوان خانگی در مورد روند بازار و مواد تشکیل دهنده آن هستند.

علاوه بر این ، مانند سایر شرکت های مستقر در آمریکای لاتین ، Previtep چند سال پیش با بهره گیری از دانش فنی خود ، یک شبکه پرورش یافته از تأمین کنندگان و زیرساخت های قوی ، وارد عرصه مواد غذایی حیوان خانگی شد. این شرکت در زمینه تجارت مواد غذایی حیوان خانگی برای اشخاص ثالث فعالیت خود را آغاز کرد. فقط ، چند ماه پیش ، مارک تجاری خود را ، Vitacan راه اندازی کرد. به همین دلیل ، Previtep در رویداد سمنا یک روز کامل آموزش در زمینه موضوعات حیوانات اهلی را گنجانید.

غذای اصلی از سمنان Previtep برای غذای حیوانات اهلی

یکی از مهمترین عواملی که از رویداد Semana Previtep که طنین انداز شد ، فرصتهای فزاینده بازار محلی از نظر تقسیم بندی بیشتر منطقه ای و کانال است. اگرچه کانال های مدرن و سنتی حاکم است ، بازارهای مواد غذایی حیوان خانگی در آمریکای لاتین چند کاناله و چند شکل است. به عنوان مثال ، توزیع کنندگان محله بیشمار و ناشناخته در مقیاس کوچک به عنوان کانال فروش مستقیم جدید ظاهر می شوند.

در این راستا ، با وجود رونق فروش تجارت الکترونیکی ، یک مانع تکنولوژیکی در منطقه وجود دارد که با استفاده زیاد از پول نقد و استفاده کم از وسایل پرداخت الکترونیکی همراه است. اطلاعات ما حاکی از آن است که آستانه فروش تجارت الکترونیکی حیوانات خانگی در حدود 5 درصد از کل فروش حجم طی 5 سال آینده است.

بنابراین ، تجارت الکترونیکی ممکن است صرفاً به یک کانال ثانویه برای شرکتهای بزرگ تبدیل شود. از طرف دیگر ، فروش آنلاین واقعاً منبع اصلی فروش برای شرکتهای کوچکتر است.

شرکتهای تأسیس در غذای حیوانات اهالی خوبی دریافت کردند

شرکت هایی با حضور طولانی مدت در صنعت مانند Previtep در محیط غذای حیوانات اهلی مورد استقبال خوبی قرار می گیرند ، زیرا آنها دارای دانش ارزشمندی هستند و باعث ایجاد شهرت مثبت شده اند. علاوه بر این ، شرکت های نوظهور گزینه های کانال دیگری برای بهره برداری در آینده دارند.