Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

Palatants از گیاهان، حشرات ایجاد گزینه های مواد غذایی حیوان خانگی

 Aurelie de Ratuld، Ph.D.، مدیر تحقیقاتی پلت فرم گربه برای Diana Pet Food، در یک ویدیو ((Airelie de Ratuld)، Ph.D.، گفت: "شما می توانید از گیاهان غذای سگ و گربه ایجاد کنید، گزینه های جدید فرمولاسیون و بافر در برابر مشکلات بالقوه پروتئین های بهداشتی پروتئین حیوانی ایجاد کنید." در زیر از انجمن پتفود 2018 استفاده می شود. غذاهای غیر گوشت همچنین ابزارهایی برای ساخت غذاهای حیوان خانگی با استفاده از پروتئین های جدید ارائه می دهند.

او گفت: «خاندان ها از لحاظ تاریخی با محصولات جانبی تولید شده از صنعت دام تولید شده اند و بسیار کارآمد هستند.» با توجه به جمعیت های رو به رشد انسان و همچنین حیوانات خانگی آنها، ما باید در مورد یافتن منابع دیگر برای تولید طعم داران، فکر کنیم. گیاهان، جلبک ها یا حشرات ممکن است به طور خاص به منظور داشتن منابع کافی برای تولید طعم و مزه باشد.

او گفت که "Diana Pet Foods" هم اکنون می تواند در سطح فوق العاده بالا غذاهای غیر گوشتی را تحویل دهد. محققان این شرکت در حال تحقیق در مورد پروتئین های دیگر مانند حشرات و جلبک ها هستند، اما این منابع همیشه به طور کامل امروز آماده نیستند. با این حال، آنها اثبات مفهوم را توسعه داده اند.

ایجاد غذاهای غیر گوشتی برای مواد غذایی حیوان خانگی

او گفت: "به طرز شگفتانگیزی ما توانستیم برای گربه ها غذاهای غیر گوشتی تولید کنیم."

شیمانان مبتنی بر گیاهان که به گربه ها مجبور به خوردن گوشت خواران تجاوز می کنند، شیمیدانان Diana Pet Foods از ترکیبات خاصی از گیاهان استفاده می کنند که می تواند به عنوان پیش سازهای مولکول هایی که باعث تحریک حس بویایی و طعم گربه ها می شود، استفاده شود. با استفاده از این کیمیاگری بویایی، شیمانگان مواد خام را به طعام تبدیل می کند که برای گربه ها مناسب است.

یک نکته کلیدی این است که این فرایند یک عنصر کلیدی از این معادله است، نه تنها مواد اولیه، بلکه ما چگونه آنها را تبدیل می کنیم. مهم این است که به یاد داشته باشید که آنچه مناسب برای سگ ها ممکن است برای گربه ها باشد و بالعکس.

مزایای دیگر غذاهای غیر گوشتی در غذای حیوانات خانگی

صنایع غذایی مواد غذایی مدرن شامل بازارهای جهانی و مقررات بین المللی است. او گفت که با توجه به مسائل بهداشتی بالقوه، صنعت غذای حیوانات ممكن است موانع وارد كردن برخی از غذاهایی را كه بر پایه گوشت وجود دارد، برطرف كند. یک کارمند مبتنی بر کارخانه ممکن است مسائل کمتری را با قوانین تجارت بین المللی و اقدامات حفاظتی داشته باشد.

حتی زمانی که نگرانی در مورد ایمنی محصولات گوشت وجود نداشته باشد، بازاریابان مواد غذایی حیوانات ممكن است مایل باشند كه فقط حیوانات خاصی برای تولید غذای حیوانات خاص استفاده می كنند یا حیوانات در مورد محصولات گیاهی استفاده نمی شود.

"بیشتر و بیشتر ادعاهای مختلف در مورد پروتئین های عجیب و غریب وجود دارد، بنابراین اگر ما می خواهیم تولید دقیقا همان کالاهای شترمرغ از گوشت شتر مرغ و یا هر گوشت تازه تولید می شود، آن را بیشتر و پیچیده تر خواهد شد. با ملایات غیر گوشتی، شما مجبور نیستید همان ادعا را کپی کنید و چسباندید و سپس به انعطاف پذیری بیشتری در صنعت غذای حیوانات داده میشوید. "

فیلم های انجمن Petfood نظرات بینندگان متخصص تغذیه حیوانات خانگی را ارائه می دهد

متخصصان غذای حیوان خانگی آخرین تحقیقات، داده ها و بینش های خود را در مورد تغذیه حیوانات خانگی، بازار مواد غذایی حیوانات، مواد تشکیل دهنده، ایمنی، پردازش و رفتار مصرف کننده در انجمن پتفورد 2018 به اشتراک گذاشتند. ویدیوهای اختصاصی جلسات انتخابی برای خرید و دانلود در دسترس هستند.

این فیلم ها جلسات مربوط به دستیابی به مصرف کنندگان مواد غذایی حیوانات خانگی را شامل می شود، با لارین اوربینا، معاون رئیس جمهور ارتباطات، ایالات متحده و کانادا، برای Tetra Pak؛ چگونگی پردازش فشار بالا از ریشه های برچسب پاک در غذاهای حیوان خانگی خام پشتیبانی می کند، با مارک ای. دافی، مدیر عامل شرکت Universal Pure و آرون گریم، COO از Nature's Variety؛ اثر کربوهیدرات بر سلامت و شاخص گلیکوزمی در سگ، با Alexandra Rankovic، BScH، نامزد MSc در دانشکده دامپزشکی انتاریو، دانشگاه گولف؛ و تکامل و آینده بازار مواد تشکیل دهنده دانه؛ با اسحاق متیوز، مدیر بخش مواد غذایی قطعات حیوانی، برای گروه تجارت Lansing.

فیلم ها را می توان به طور جداگانه یا به عنوان یک بسته از چهار در فروشگاه www.PetfoodIndustry.com/Petfood-Forum-2018-videos خریداری کرد. پس از خرید یک ویدیو، یک پست تأییدیه با یک پیوند برای دسترسی آینده به ویدیو دریافت خواهید کرد. مطمئن باشید که این ایمیل را ذخیره کنید.