Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

5 نکته مهم در رابطه با صنعت مواد غذایی حیوانی: کیفیت مواد # 1

گرچه کیفیت مواد تشکیل دهنده مواد غذایی حیوان خانگی به عنوان نگرانی اصلی مورد توجه قرار گرفته است، هیچ یک از تهدید های غالب تنها هنگامی رخ داد که 1،300 متخصص صنایع غذایی صنایع لبنی به این پرسش پاسخ داد: «مهمترین مسئله در سازمان شما چیست؟» در عوض، نگرانی ها در مورد هر مرحله از بازار مواد غذایی حیوانی از مصرف کننده خواسته ها و نظرات برای به دست آوردن مواد مقرون به صرفه و با کیفیت و سپس فروش محصول در حال رشد رقابت تجارت الکترونیک.

 

وات جهانی رسانه، ناشر Petfood Industry، این بررسی را به عنوان بخشی از روند ثبت نام انجمن Petfood 2019 انجام داد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسائل مطبوعات در صنعت مواد غذایی حیوانات خانگی، برای انجمن Petfood یا سایر رویدادهای صنعت Petfood در سراسر جهان ثبت نام کنید.

 

 

  1. مسائل کیفیت مواد اولیه در مواد غذایی حیوان خانگی – 17.21٪

    

 

در بالای لیست، اما تنها با یک درصد از درصد، مسائل مربوط به کیفیت مواد تشکیل دهنده بود. شاید پاسخ دهندگان اخبار اخیر مربوط به مشکلات مواد خام را در نظر داشتند. در اوایل سال جاری، تغذیه حیوان خانگی حیوان خانگی مقدار زیادی از مواد غذایی سگ دار تجویزی را برای سطوح بالای ویتامین D فراخوانده است. هیل منبع تامین کننده مواد غذایی حیوانی را به عنوان منبع مشکل شناسایی کرده است.

 

این مسئله کیفیت مواد تشکیل دهنده منجر به وکلا در چند ایالت ایالات متحده شده است که پرونده های پرونده ای را علیه تغذیه حیوانات خانگی هیل ثبت کرده است. برخی از شاکیان ادعا کردند که هیل پاسخ خود را به گزارش مشکلات مربوط به محصولات خود تاخیر می اندازد. صاحبان سگ درگیر در پرونده های ادعا می کنند که حیوانات خانگی خود بیمار می شوند و حتی به دلیل مصرف محصولات پت تغذیه هیل نیز درگذشته اند.

 

  1. دیدار با مصرف کنندگان مواد غذایی مورد نیاز مصرف کنندگان – 16.74٪

    

 

دانستن اینکه سگ، گربه و دیگر صاحبان حیوانات خانگی چه می خواهند، یکی دیگر از مسائل مهم است. با برخی از مصرف کنندگان خواستار گوشت زیاد است در حالیکه دیگران از غذاهای حیوان خانگی وغانی میپرسند و هر صاحب حیوان خانگی راضی است ممکن است غیرممکن باشد. با این حال، متخصصان مواد غذایی حیوانات خانگی ممکن است بعضی از مردم را با توجه به اینکه چگونه روندهای غذایی انسان به مواد غذایی حیوانی مهاجرت می کنند، ممکن است به برخی از مردم بپردازند.

 

  1. هزینه مواد اولیه، بسته بندی و غیره – 16.36٪

    

 

کيفيت پاسخگويان تنها در مورد مواد موردنياز ما نگران نبود. پایین ترین خط تنها یک درصد از یک درصد بود که به رتبه سوم رسید.

 

  1. آنلاین / دیجیتال تجارت الکترونیک – 11.86٪

    

 

  1. ادراک مصرف کنندگان برند شما – 9.61٪