Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

4 غذای جدید حیوانات اهلی ، معالجه الهام گرفته از اکوسیستم های خاص

 فرمولاسیون غذای حیوانات اهلی با الهام از اکوسیستم های خاص و گروه های بیولوژیکی در میان گرایش های ویترین محصول جدید در SuperZoo 2019 برجسته شده است. در حالی که فرمولاسیون غذاهای حیوانات اهلی با طبیعت تقریباً جدید نیست ، اما نام این دستور العمل ها امسال خاص تر و فنی تر به نظر می رسید. جنگل ، آبراه و سایر بیوم ها به طعم های غذای حیوانات اهلی در بین محصولات جدید نمایش داده شدند.

محصولات غذایی جدید حیوانات اهلی که اکوسیستمهای خاص را به عنوان الهام بخشیدن به فرمول آنها مشخص می کنند شامل (اما محدود به آنها نمی شدند):

1. Taste of the Wild: غذای گربه Lowland Creek

دو اردک به سختی از یک باب کیت در صفحه جلوی این غذای گربه جدید از Taste of the Wild فرار می کنند. بلدرچین بو داده و اردک بو داده شده به عنوان گونه پروتئین در فرمولاسیون Lowland Creek ذکر شده است. فرمول های الهام گرفته از جغرافیایی بسیاری از غذاهای موجود را از گربه و سگ موجود ، مانند Canyon River و Rocky Mountain تشکیل می دهند.

2. خط غذاهای ضروری حیوان خانگی

شرکت Global Pets Inc. Essence را به عنوان یک برند جدید در SuperZoo معرفی کرد. یک فرمول Ranch و Meadow است. گراز وحشی در صدر چهار حیوان است که مانند ابرها در ابرها شناور هستند. بز خوک و گوسفند حیوانات دیگر هستند. پس زمینه صحنه ای زیبا از رودخانه ای است که از طریق یک دره در حال عبور است. دستور العمل Air and Gamefowl دارای بوقلمون وحشی ، اردک ، مرغ و بوقلمون اهلی است.

3. خط بوفالو کارنیوورا آبی

محصولات غذایی جدید گربه Carnivora از آبی بوفالو در مورد برچسب زدن خاطرنشان کرد که هیچ گونه دانه ، نخود یا سیب زمینی در انواع وودلند و ساحل خود ندارد. محصولات جدید به دو صورت سبک و مرطوب عرضه می شوند. هر دو فاقد دانه هستند و برچسب یادآور می شود كه آنها شامل 11 منبع پروتئین حیوانی هستند. غذاهای گربه دستور العمل وودلند در دستور العمل های مخصوص بچه گربه و کنترل وزن برای بزرگسالان در SuperZoo به نمایش درآمد. هر دو صحنه صحنه های خاموش کوه های کم ارتفاع ، جنگلی و تصاویر شبیه چوب از مرغ ، آبشار ، بوقلمون و اردک را نشان می دادند. تنوع ساحلی مناظر از یک قدم زدن سنگی ساحلی دارد.

4. سگ نندی رفتار می کند

بسته بندی این شرکت سگ معاشرت مناطق خاص جغرافیایی ، نژادها یا سایر عوامل محلی را برای پروتئین های جدید آنها که از آفریقا به طور پایدار تهیه می شوند ، نشان می دهد. به عنوان مثال ، گوشت گاو موجود در محصولات آنها از گاو نگونی است ، نژادهایی که بطور سنتی توسط مردم منطقه استفاده می شود. شترمرغ مورد استفاده آنها از منطقه خشك كارو در آفريقاي جنوبي است كه شتر مرغ ها بخشي از اكوسيستم را تشكيل مي دهند و انواع گياهان وحشي مي خورند. زگیلهای بومی و ماهی های کیپ در فرمولاسیون های دیگر ظاهر شدند.