Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

3 عناصر حیاتی برای تجزیه و تحلیل حسی حیوانات خانگی موفق

 تجزیه و تحلیل حسی حیوان خانگی حیوان خانگی می تواند سرنخ هایی را درباره محصولاتی که حیوانات خانگی و صاحبان آنها را دوست دارند، ارائه دهد. گرگ آلدریچ، دبیر هماهنگ کننده برنامه غذایی حیوانات خانگی دانشگاه ایالتی کانزاس، در طی کارگاه آموزشی نوآوری Petfood در سال 2017 گفت: تجزیه و تحلیل احساسی شامل بررسی تمام عناصر است که به طعم، ظاهر، بافت و عطر مواد غذایی حیوان خانگی کمک می کند. سه اصل مهم در تجزیه و تحلیل احساسی موفقیت آمیز گفت: اطلاعات بیشتر در مورد تجزیه و تحلیل حسی از Aldrich در ویدیو زیر.

نسخه 2018 از کارگاه نوآوری Petfood فرایندی را که کسب و کار در طول توسعه محصول جدید با تأکید بر مراحل نوآوری تجربه می کند، شکست خواهد داد. این دستیار کارگاه تغذیه حیوانات خانگی در تاریخ 23 آوریل 2018 در دانشگاه ایالتی کانزاس در Olathe، کانزاس، ایالات متحده آمریکا، روز قبل از شروع انجمن Petfood 2018 برگزار می شود. یک زیرپوشه دزدکی حرکت کردن در برنامه نوشته شده در زیر دریافت کنید.

وی گفت: "مقدار زیادی وجود دارد که به آن می رسد،" او گفت: "این تفاوت بین موفقیت و شکست است

آلدریچ گفت: سه عنصر در تجزیه و تحلیل حسی حیوان خانگی حیوانات بازی می کنند.

  1. صاحب حیوان خانگی - مصرف کننده ای که غذا را خریداری می کند
  2. حیوانات خانگی - حیواناتی که غذا می خورند
  3. غذا - خصوصیات فیزیکی غذای سگ و گربه

او گفت: "ما این تریاد، این مدفوع سه پایه داریم و همه آنها با یکدیگر همکاری می کنند." "حیوان خانگی ممکن است آن را دوست داشته باشد، اما اگر صاحب آن نمی شود، اگر واقعا آشپزخانه را بسوزاند، از خفاش خسته شده است."

آلدریچ گفت: "از سوی دیگر اگر مصرف کننده، صاحب حیوان خانگی، آن را دوست داشته باشد و حیوان خانگی آن را نداشته باشد، ما شکست خورده ایم." "پس ما باید اطمینان حاصل کنیم که غذا، تمام محتویات بسته و بسته خود، مطابق با الزامات و خواسته های حیوان است و همچنین پدر و مادر حیوان خانگی آن را دوست دارند."

کارگاه نوآوری Petfood سال گذشته تمرکز بر روی تجزیه و تحلیل حسی، سلیقه و واکنش مصرف کنندگان به حیوانات خانگی و غذاهای آنها بود.

برنامه کارگاه نوآوری Petfood

این سال، کارگاه نوآوری Petfood با به روز رسانی روند بازار و داده ها در توسعه محصول جدید مواد غذایی حیوان خانگی و یک مرور کلی از سفر و تمام مسیرهای مختلف می تواند آغاز شود. سپس ما یک سفر کوتاه به دانشگاه ایالتی کانزاس-اولاته را برای انجام یک سری تمرین های جذاب و تجربی برای توصیف و حل و فصل چالش ها در فرآیند محصول جدید انجام خواهیم داد.

ایستگاه های حمایت کننده به راهنمایی ها در مورد:

  • انتخاب مواد تشکیل دهنده برای عملکرد، ادعا و اثرات تغذیه.
  • پردازش و تجهیزات برای تبدیل این مواد به محصولات جهانی، اشکال، بافت و سایر فرمت های سودمند.
  • سیستم های طعم و مزه را از بهترین در حیوان خانگی و پذیرش توسط حیوان خانگی صاحب.
  • نگهدارنده ها و سیستم های بسته بندی برای حمایت از حضور در محصولات فروشگاه، حفظ تغذیه و خواص عطر و تجدید نظر بصری.
  • رویکردهای جدید برای مدیریت فرایند با معیارهای زمان و هزینه.
  • ارتباط با مشتریان، خدمات برای مدیریت حل مشکلات و روش های پشتیبانی از راه اندازی و خرید تکراری.

روز با ایده ها، تجارب و مفاهیم نسل بعدی پر خواهد شد. شرکت کنندگان فرصت های زیادی برای همکاری با حامیان مالی و دیگر متخصصان مواد غذایی حیوانات خانگی خواهند داشت. در کل، کارگاه نوآوری Petfood فرصتی را برای دیدن در داخل تجارت فراهم می کند و یک محیط سرگرم کننده و بدون استرس را در مورد مزیت رقابتی توسعه محصول جدید در صنعت مواد غذایی حیوانات تجربه می کند.