Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

نکته علمی برای خوش طعم بودن جلبک دریایی در غذای سگ

 دانشمندان خوشبو بودن کباب سگ تهیه شده با جلبک دریایی را مقایسه کردند Ascophyllum nodosum به رژیم غذایی بدون ماده جلبک. در حالی که مقادیر زیاد گنجاندن جلبک دریایی ، ترجیح سگها را به سمت بچه گربه کاهش می دهد ، محققان توصیه هایی را برای حفظ خوشبو بودن در هنگام استفاده از مواد غذائی خانگی مبتنی بر جلبک دریایی ارائه دادند. مجله فیزیولوژی کاربردی نتایج مطالعه را منتشر کرد.

ما به این نتیجه رسیدیم که اگر غذای حیوانات اهلی دارای خوشبویی بالایی باشد به خودی خود (یعنی رطوبت زیاد ، پروتئین زیاد ، استفاده از گوشت تازه و غیره) و Ascophyllum nodosum در سطح کم (به عنوان مثال 0.5٪) گنجانده شده است ، ممکن است لازم باشد برای اطمینان از قابل قبول بودن و خوشبویی بودن محصول ، به هرگونه فرآیند تکنولوژیکی (به عنوان مثال ریزپوشاندن ، پوشش دهی با اسپری) متوسل شوید. " دکترا ، از دانشگاه Perugia ، دپارتمان دامپزشکی ایتالیا ، در یک ایمیل به Petfood صنعت گفت.

مطالعه خوش بینی در جلبک دریایی در غذای سگ

در آزمایش خود ، تیم Trabalza-Marinucci با 11 سگ که قبلاً مواد غذای حیوانات اهلی بر پایه جلبک دریایی نمی خورده بودند ، کار کرده است. محققان از آزمایش اسپلیت پلیت برای ارزیابی ترجیحات سگها استفاده کردند. سگها سه رژیم غذایی را ارزیابی کردند. یکی از آنها حاوی جلبک دریایی به عنوان شاهد نبود. نوک انگشت دوم شامل 0.3٪ A. nodosum جلبک دریایی ، به عنوان غلظت کم. غذای سگ سوم حاوی 1.0٪ از جلبک دریایی است که غلظت بالایی دارد.

"تا آن جایی که می دانیم، A. nodosum به طور کلی در غذاهای حیوانات اهلی در سطح تقریباً 0.5٪ در حد موجود است ، "ترابالزا-مارینوچی گفت. "با این حال ، ما یک تولید کننده اروپایی مواد غذایی حیوان خانگی را پیدا کردیم که هم اکنون از آن استفاده می کند A. nodosum در سطح ورود به سیستم بالاتر (تقریباً 4٪ مبانی) برای برخی از محصولات آن است. متأسفانه ، هیچ گونه بازخوردی درباره پذیرش این غذاهای حیوان خانگی نداریم. "

گنجاندن جلبک دریایی به نظر نمی رسید سگها را از تلاش برای مرتب کردن بر حذر داشته باشد ، از آنجا که هیچ تفاوتی در رفتار انتخاب اول در طول آزمایشات صفحه شکاف مشاهده نشد. با این حال ، برای کباب جلبک دریایی 1 درصد ، سگها بیشتر از شاهد استفاده کردند. در مورد سگها هیچ تفاوتی در مصرف غذای سگ جلبک دریایی 0.3٪ در مقایسه با شاهد نشان نداد. محققان نتیجه گرفتند که اثر منفی پذیری منفی 1 درصد از جلبک دریایی ممکن است بر اساس طعم و مزه باشد نه بو.

"اگرچه ما گزارش دادیم که این A. nodosum اثر مهار کننده در مصرف مواد غذایی به وضوح قابل مشاهده است فقط هنگامی که سگ مجبور باشد بین دو رژیم غذایی با اختلاف ارگانولپتیک مشخص شده ، انتخابی را انجام دهد ، توصیه می شود در نظر داشته باشید که گنجاندن A. nodosum ترابالزا - مارینوچی گفت: "احتمالاً تأثیر آن بر خوشبو بودن مواد غذایی است."