Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

مواد ارگانیک در 8.6 درصد مواد غذایی سگ خشک مشاهده شده است

 مواد تشکیل دهنده ذکر شده به عنوان آلی در 6/8 درصد از حدود 7000 دستور غذای سگ خشک شده ذکر شده در پایگاه داده مرکز مواد غذایی سگ و گربه صنعت Petfood ظاهر شده است. با توجه به دستور العمل های غذای گربه خشک، 7.3 درصد از عرشه مواد تشکیل دهنده مواد آلی را فهرست کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه بسیاری از غذاهای سگ و گربه خیس و مواد غذایی مخصوصا مواد غذایی حیوانی حیوان خانگی به صورت جداگانه تهیه می شود، در "مرکز اسناد مواد غذایی سگ و گربه" یک عنوان غذایی ارگانیک در لیست مواد غذایی سگ و گربه را بخوانید. به تازگی بهبود یافته تابع جستجوی مواد تشکیل دهنده برای تجزیه و تحلیل استفاده از مواد غذایی مواد غذایی حیوانی حیوان خانگی استفاده شده است.

مرکز مواد غذایی سگ و گربه صنایع Petfood متخصصان صنایع غذایی حیوانات خانگی را با پایگاه داده ای از اطلاعات تغذیه ای و لیست کامل مواد غذایی برای حیوانات خانگی که در بازار ایالات متحده در دسترس هستند، فراهم می کند. کاربران سگ و گربه مواد اولیه مواد غذایی می توانند یاد بگیرند که چه رقبا در صنعت مواد غذایی حیوانی در محصولات خود استفاده می کنند، همراه با نحوه بازاریابی این فرمولاسیون ها.

داده های منحصر به فرد در مرکز مواد اولیه سگ و گربه

مرکز مواد غذایی سگ و گربه شامل اطلاعات منحصر به فردی است که شرکت های مواد غذایی حیوانی از مواد غذایی مخصوص حیوان خانگی استفاده می کنند و اطلاعات مربوط به تغذیه در مورد این محصولات. علاوه بر این، پایگاه داده مرکز مواد غذایی سگ و گربه Petfood صنعت به کاربران اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل کنند که چگونه شرکت های مواد غذایی مواد غذایی به مواد تشکیل دهنده، به عنوان مثال محصولات مرغ در مقایسه با coproducts، همراه با ادعاهای بازاریابی به نام مواد غذایی حیوان خانگی مانند آلی و طبیعی .

سایر تجزیه و تحلیل داده های مرکز مواد اولیه سگ و گربه عبارتند از:

برنج در تقریبا نیمی از غذاهای سگ و گربه خشک یافت می شود

سیب زمینی در بیش از 40 درصد غذاهای سگ مرطوب و خشک یافت می شود

کارامل باعث افزایش رنگ قهوه ای در غذای حیوان خانگی می شود

محصولات تخم مرغ توسط انواع مختلفی مورد استفاده در غذای حیوانات مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است

هویج در تقریبا نیمی از غذاهای سگ کنسرو شده استفاده می شود

کدو تنبل در 20 درصد مواد غذایی سگ خشک یافت می شود

Infographic: حبوبات محبوب در غذاهای حیوان خانگی خشک و مرطوب

مرغ قاعده پروتئین غذای سگ و گربه را دارد

Cranberries، زغال اخته بالا مواد تشکیل دهنده مواد غذایی مواد غذایی حیوان خانگی

غذای ماهی قزل آلا تقریبا یک چهارم غذاهای سگ خشک است

گوشت بره در غذاهای سگ خشک باقی می ماند