Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

درمانگر، سارف، سگ ستاره فیلم، غذای خام حیوان خانگی را می خورد

در حالی که دیگر سگ های کاری که در فیلم IMAX «سگهای Superpower» معرفی شده بودند، با جستجوی سنگهای ویرانگر و خرابکاری برای بازماندگان فاجعه، ابرقهرمانان خود را به دست آوردند، Suricenter و Therapist Ricochet، 10 ساله طلایی Retriever، به انسان ها به شیوه ای متفاوت کمک کرد. او برای کمک به جانبازان، کودکان و دیگران به روانشناسی می پردازد.

 

تفاوت ها به رژیم Ricochet ادامه داد. او یک غذای سگ خام خورد، در حالی که بسیاری از سگ های دیگر عمدتا در کبوت با غذاهای گوشتی غذا خوردند. جودی فرادیونو، شریک زندگی خود را در یخچال نگهداری می کند.

 

مانند ریف، آبگیری نیوفاندلند آب که در مدیترانه کار می کند، موجب می شود تا حواس خود را برای کمک به مردم فراهم کند. بر خلاف Reef، Ricochet از یک تخته موج سواری به جای نگهداری از زندگی استفاده می کند.

 

فریدونو برای آموزش یک درمانگر گشت و گذار تنظیم نکرده است، اما در سال 2009، کماندار بر روی یک تخته موج سواری با یک پسر که به طور کجای دیوانه وار بود، از خود خواسته بود. فریدونو در زمان گشت و گذار در مورد ریکوچست به دنبال آن بود.

 

در حال حاضر، Giovanni از افرادی که دارای فیزیکی، شناختی یا عاطفی هستند را پشتیبانی می کند. همراه و موج سواری و همراهی دوش گرفتن دوز درمان روانی و فیزیوتراپی. توله سگ Prodigies، یک سازمان غیر انتفاعی، کار Ricochet را تسهیل می کند.

 

رژیم غذایی سگ از ستاره های سگ های Superpower

 

ستاره های فیلم IMAX “Superpower Dogs” فرش قرمز را در نمایشگاه فیلم سهبعدی در لس آنجلس در تاریخ 9 مارس به راه انداختند. از نجات دهنده آلپ، هنری Border Collie به روح درمانگر Ricochet Retriever طلایی، سگ ها زندگی قهرمانانه را تجربه کردند . این فیلم به داستان های آنها، در حالی که به دنبال آموزش یک هلندی شفرد، هاله، از زمان تولد تا صدور گواهینامه به عنوان یک سگ نجات سوانح.

 

با توجه به افرادی که آنها را برای اولین بار به همراه آوردند، برای تغذیه سبک زندگی فعال خود، سگها انواع مختلف رژیم غذایی را خوردند.

 

مریخ پتچر حمایت از فیلم IMAX، که با همکاری گروه های سگ های مختلف تولید شده است.