Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

انجمن Petfood چین به روز رسانی های بازار، تحقیقات جدید را ارائه می دهد

 


اگر چه رشد کمی برای شرکت های مواد غذایی حیوان خانگی چینی کند شده است، صنعت تولید حیوان خانگی حیوان خانگی همچنان به گسترش و تحریک در حال افزایش این بازار پویا است. طبق گفته Wang Jinquan، Ph.D.، استاد دانشکده کشاورزی آکادمی علوم کشاورزی (CAAS)، در سال 2018، کل تولید مواد غذایی حیوان خانگی کشور حدود 1.3 میلیون تن بود.

وانگ در 20 فوریه سال جاری در شانگهای چین 2019 را در این اطلاعات و سایر اطلاعات مربوط به صنعت مواد غذایی حیوانی حیوان خانگی چین و همچنین تاثیرات مقررات مواد غذایی جدید حیوانی که در ماه مه 2018 تأسیس شده است ارائه خواهد کرد. سخنرانان دیگر توصیه هایی برای کمک به مواد غذایی حیوانات خانگی مارک ها وارد بازار چینی می شوند، استفاده از رسانه های اجتماعی جدید توسط مارک های خوراکی حیوانات خانگی چینی و مزایای پردازش و تغذیه مواد تشکیل دهنده جدید مانند تخم مرغ، میکروالگا، مخمر و فیبر های جدید.

فرصت های شبکه ای با مارک های مواد غذایی حیوانات خانگی، تامین کنندگان

انجمن صنفی پتفورد چین در هتل کری برگزار می شود، در کنار مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای قرار دارد که پتای نمایشگاه آسیا را از 21 تا 25 اوت برگزار خواهد کرد. در طی یک کنفرانس یک روزه در تاریخ 20 آگوست، شرکت کنندگان می توانند با سایر متخصصان مواد غذایی حیوانی از چین و در سراسر جهان، همراه با تامین کنندگان پیشرو در صنعت مواد غذایی حیوانات خانگی، شبکه کنند.

Pet Fair Asia (www.petfairasia.com) نمایشگاه بزرگ و سریع تجارت حیوان خانگی برای بازار حیوان خانگی چینی و صاحبان حیوانات خانگی است. در 22 سالگیnd نمایش در سال 2019، نمایشگاه 14 تالار با 180،000 متر مربع و 1600 غرفه دار، از جمله منطقه ای از مواد غذایی حیوان خانگی و تولید کنندگان درمان از چین و در سراسر جهان است.

برنامه سالانه انجمن چینی 2015 Petfood

از زمان مطبوعات، دستور کار، موضوعات و سخنرانان زیر برنامه ریزی شده است:

8: 30-9: 30 ثبت نام و ثبت نام

9: 30-9: 40 خوش آمدید

9: 40-10: 20 به روز رسانی بازار مواد غذایی حیوان خانگی چین - اجرایی از TMall بین المللی (پیش بینی)

10: 20-11: 00 به روز رسانی در مورد تولید مواد غذایی حیوان خانگی چین و تاثیر قوانین مواد غذایی جدید حیوان خانگی - وانگ Jinquan، Ph.D.، استاد دانشکده مواد غذایی تحقیقاتی CAAS، آخرین اطلاعات مربوط به امکانات و تولید مواد غذایی حیوان خانگی کشور را تهیه می کند و گزارشات مربوط به تأثیرات مقررات مواد غذایی جدید حیوان خانگی را که در ماه مه 2018 وارد شده است، گزارش می دهد.

11: 00-11: 40 شکستن قهوه

11: 40-12: 20 راهاندازی نام تجاری غذای حیوانات خانگی خود را در چین: راهکارها و نکاتی برای موفقیت - جرل کوک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Addiction Pet Foods، بینش های عملی برای مارک های خارجی را برای وارد شدن به بازار چین ارائه می دهد، موضوعاتی مانند پایبندی به استانداردهای تغذیه محصول، ثبت محصولات، استانداردهای نشانه گذاری و انتخاب کانال های بازاریابی را ارائه می دهد.

12: 20-13: 00 چگونه محصولات تخم مرغ از آخرین روند تغذیه، تولید و بازاریابی حیوانات خانگی پشتیبانی می کند - آیا هنری، مدیر فن آوری / تحقیق و توسعه برای Extru-Tech و Ingmar Middelbos، Ph.D.، مدیر ارشد خدمات فنی IsoNova Technologies، به اشتراک گذاری نتایج تحقیقات اخیر مواد تشکیل دهنده تخم مرغ، مزایای تغذیه آنها و کارآیی پردازش و چالش ها .

13: 00-14: 00 ناهار

14: 00-14: 40 بهبود سلامت مدفوع: نقش فیبر رژیمی برای گربه ها و سگ ها چیست؟ - Emma Bermingham، Ph.D.، دانشمند ارشد با AgResearch، تحقيقاتي را در رابطه با مواد مختلف ريشه و فيبري انجام ميدهد تا درک اثرات آنها بر ترکيب و عملکرد میکروبيمورهای دستگاه گوارش، محصولات نهايی تخمیر و سلامت مدفوع گربه و سگ باشد.

14: 40-15: 20 چگونه مواد مغذی و عوامل رژیم غذایی می تواند باعث کاهش استرس اکسیداتیو و التهاب در سگ ها شود - خوان گومز-باساوری، Ph.D.، مدیر جهانی شرکت تجارت حیوانات برای Alltech، بررسی مکانیزم های شناخته شده التهاب در سگ ها و ارائه اطلاعات جدید در مورد مواد مغذی و مواد غذایی نوظهور برای کاهش استرس اکسیداتیو، افزایش سلامت روده و اطلاع رسانی خاص بیومارکرهای التهابی

15: 20-15: 50 شکستن قهوه

15: 50-16: 30 رسانه های اجتماعی جدید، مارک های غذایی حیوان خانگی حیوانات چینی را تغییر داده اند - وانگ تیانفیه، رئیس دانشکده Petking Pet و مشاور متخصصان مواد غذایی حیوانات خانگی چین، یک پدیده جدید را در صنعت مواد غذایی حیوان خانگی چین معرفی می کند: استفاده از رسانه های اجتماعی جدید و فن آوری هایی مانند WeChat و TikTok برای افزایش فروش مواد غذایی حیوان خانگی، تصویب ایده های جدید محصول و رشد سریع بازار داخلی را ادامه خواهد داد.

16: 30-17: 10 تکنولوژی های نوین برای تولید مواد غذایی پایدار حیوانی با موجودات تک سلولی - Dejan Miladinovic، Ph.D. کاندید و رئیس مرکز فن آوری خوراک در دانشگاه علوم انسانی نروژ، تکنولوژی های در حال ظهور را توضیح می دهد که می تواند به طور کلی از مولکول های عملکردی از منابع مواد اولیه جدید کمک کند و به بهبود سلامت حیوانات و تولید پایدار کمک کند.

17: 10-17: 50 پلی ساکارید جلبک برای بهبود سلامت روده و ایمنی در حیوانات خانگی - Virgil Meallet، DVM، مدیر فنی Olmix Asia، نتایج یک پروژه تحقیقاتی اخیر با همکاری INRA (فرانسه) را به اشتراک می گذارد که نشان می دهد که پتاسیم های دریایی ماکولاگل آلوده (عصاره قرمز جلبک از سولیریا کوردالیس) برای تقویت ضایعات بیولوژیک روده حیوانات.