Rate this post

مربی سگ

برای تماس با مربی سگ میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مربی سگ

تربیت سگ

برای خواندن مطالب جذاب تر بروی این لینک کلیک کنید

 

Ethoxyquin پرو ، محدودیت استفاده از دانه ماهی از ماهی در غذای حیوانات خانگی را محدود می کند

 در ماه سپتامبر ، تولید کنندگان گوشت ماهی در پرو و ​​شیلی که من دو نفر از آنها با من گفتگو کردند شارلاها ، یا ارائه های آموزشی تعاملی. ما در مورد چگونگی انسانی شدن حیوانات اهلی و حق بیمه غذای حیوانات اهلی بر سگ جهانی ، گربه و سایر بازارهای مواد غذایی تأثیر گذاشتیم. ما فرصت هایی را برای پردازنده های ماهی در سواحل اقیانوس آرام در آمریکای جنوبی مورد بررسی قرار داده ایم تا از فروش محصولات خود به عنوان مواد خوراک دام برای فروش به عنوان سگ ، گربه و سایر مواد غذایی حیوان خانگی استفاده کنند. با این حال ، استفاده از آنتی اکسیدان مصنوعی بحث برانگیز موانع ورود به بازار جهانی مواد غذایی حیوان خانگی ، علیرغم علاقه پرووانی ها و شیلی ها.

توجه: کمین ، تهیه کننده آنتی اکسیدان های طبیعی ، از من دعوت کرد تا این ارائه ها را ارائه دهم. Kemin در صنعت Petfood تبلیغات می کند و مشتری WATT Global Media است. کمین هزینه های سفر من را پرداخت کرد.

آرد ماهی ماهی آتشینانی که توسط آنتی اکسیدان ها جلوگیری می شود

رافائل آگویر ، مدیر بازرگانی کمین ، Rheintek Latinoamerica گفت ، بدون داشتن آنتی اکسیدان ها برای قطع برخی از فرآیندهای شیمیایی ، می توان ماهی دانه ماهی را منفجر کرد ، به عبارت ساده. او تصویری از انبار سوزان را که توسط ماهی ماهی آتشین در آن لرزیده بود به من نشان داد.

به گفته علمی ، لیپیدها می توانند با اکسیژن ، که گرما تولید می کند ، واکنش نشان دهند. لیپیدها بلوک اصلی ساخت و ساز چربی های حیوانی هستند. بیشتر دانه ماهی حاوی 8 تا 8٪ ترکیبات لیپیدی است ، از جمله ترکیبات غیر اشباع مانند اسیدهای چرب امگا 3. اسیدهای چرب غیر اشباع حاوی سایتهای در دسترس برای واکنش با سایر مولکولها هستند که باعث می شود آنها حتی با اکسیژن نسبت به سایر چربیها ترکیب شوند. اگر آن چربی ها با اکسیژن موجود در هوا واکنش نشان دهند ، می توان ماهی گوشت ماهی را از بین برد ، محصول را خراب کرد یا حتی مشتعل کرد.

بنابراین تولیدکنندگان Fishmeal موظفند از آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری از انفجار و همچنین آرد ماهی خراب جلوگیری کنند. تولیدکنندگان Fishmeal معمولاً از آنتی اکسیدان مصنوعی ، اتوکسیوئین برای محافظت در برابر صدمات و آتش سوزی استفاده می کنند. از آنجا که بخش اعظمی از این ماهی دانه برای غذاهای دام و آبزیان در آسیا و مناطق دیگر به مقصد رسیده است ، اتوکسیکین برای پردازنده های ماهی در ساحل اقیانوس آرام در آمریکای جنوبی مشکلی ایجاد نکرده است.

صاحبان حیوانات اهلی به دلیل خطرات احتمالی سلامت ، اتوکسیکین را رد می کنند

در صنعت مواد غذایی حیوان خانگی ، اتیوکسیکین می تواند چالش های بازاریابی را ایجاد کند. در دهه 1990 ، مرکز دامپزشکی ایالات متحده (CVM) شروع به دریافت شکایت از صاحبان سگ کرد و ادعا کرد که اتیوکسیکین موجود در غذای سگ ها باعث ایجاد اثرات بی شماری از جمله واکنش های آلرژیک ، مشکلات پوستی ، نارسایی اساسی ارگان ها ، مشکلات رفتاری و سرطان شده است.

به گفته وب سایت CVM: "با این وجود ، تعداد کمتری از داده های علمی موجود برای پشتیبانی از این عقاید وجود دارد ، یا نشان می دهد که سایر عوارض جانبی در سگ ها در سطحی که برای استفاده در غذاهای سگ تأیید شده است ...". با این وجود ، CVM از صنایع غذایی حیوان خانگی خواسته است كه داوطلبانه حداكثر استفاده از اتیوكسین در غذاهای سگ را از 150 ppm (0.015٪) به 75 ppm برساند. صرف نظر از این ، اکثر غذاهای حیوانات اهلی حاوی اتوکسیوئین هرگز حتی از قبل از این تغییر توصیه شده از مقدار کمتری تجاوز نمی کردند. "

براساس اعلام آژانس ایمنی مواد غذایی اروپا ، "اتیوكوكین خود ژنوتیك یا سرطان زا نیست و باعث سمیت رشد نمی شود." با این حال ، برخی از مواد شیمیایی ایجاد شده به عنوان بدن حیوانات آنتی اکسیدان مصنوعی را متابولیزه می کنند و ممکن است دارای اثرات منفی باشند. در سگ ها ، 11 میلی گرم اتوکسیوئین به ازای هر کیلوگرم در رژیم غذایی متعادل "ممکن است به عنوان یک امنیت بالقوه در نظر گرفته شود". برای گربه ها داده های کافی وجود ندارد تا بتوانند اظهارات قطعی در مورد ایمنی داشته باشند.

محققان شواهد تجربی محدودی را جمع آوری کرده اند که نشان می دهد که اتیوکسیکین ممکن است به عنوان یک عامل مزمن غدد درون ریز عمل کند ، ترکیبی که سیستم های سیگنالینگ هورمونی حیوانات را مختل می کند ، کارلوس باکال ، مدیر فروش کمین در هنگام ارائه در CIPAL گفت. دانشمندان مشاهده کرده اند که اتوکسیکین ممکن است به زندگی آبزیان آسیب برساند. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2018 در زمینه بیماریهای موجودات آبزی تأثیرات مضر بر روی گورخرها و کک های آبی در معرض اتیوکسیکین را اثبات کرد ، اگرچه در سطوح بالاتر از آنهایی که در محیط یافت می شوند.

تنظیم اتوکسیکین در غذاهای سگ ، گربه و سایر حیوانات خانگی

صرف نظر از تحقیقات تا حدودی مبهم ، بسیاری از دارندگان حیوانات خانگی اتوکسیکئین موجود در غذای حیوانات خانگی خود را رد می کنند.

برخی از کشورها بیشتر ، استفاده از آن ، به ویژه ایالات متحده را تنظیم می کنند ، و این را لازم می دانند که در برچسب های بسته بندی ذکر شود. سازمان غذا و داروی آمریكا مقادیر مشخصی از اتیوكسین را نشان می دهد كه غذای حیوانات اهلی و سایر محصولات می توانند از آن استفاده كنند. FDA به عبارت خاصی نیاز دارد که بر روی هر محصولی که حاوی اتوکسیوکین است ، حتی اگر فقط به عنوان یک جزء از مواد تشکیل دهنده دیگر موجود باشد ، نیاز دارد. برچسب های مواد غذایی حیوان خانگی باید با "Ethoxyquin ، نگهدارنده" یا "Ethoxyquin اضافه شده برای تخریب اکسیداتیو کاروتن ، زانتوفیل ها و ویتامین های A و E. اضافه شده باشد."

ضربه گیر ، اتیوکسیکین و سایر مصنوعات بسیار ارزان تر از آنتی اکسیدان های موجود در منابع طبیعی هستند ، مانند توکوفرول های گیاهی که کمین می فروشند.

در نهايت ، توليدكنندگان آرد ماهي پرو و ​​شيلي نياز داشتند كه تصميم بگيرند در صورت پرداخت هزينه بيشتر آنتي اكسيدان هاي طبيعي (و ساير تغييرات) با دسترسي به بازار مواد غذايي حيوانات و قيمت هاي بالاتر براي محصولاتشان بپردازند. بسیاری از سؤالاتی که آنها پرسیدند و اطلاعاتی که می خواستند بدانند می توانند برای سایرانی که به دنبال ورود به فضای غذا برای حیوانات خانگی هستند ، اعمال شود ، که من در مقاله بعدی یا پست وبلاگ بحث خواهم کرد.